FOR BABIES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

LINTEO BABY NA VELETRHU FOR BABIES


Jste maminka nebo čekáte miminko? Přijďte načerpat inspiraci a spoustu tipů na veletrh For Babies, který se koná ve dnech 6. – 9. října v pražských Letňanech. Navštivte stánek Linteo Baby a vyzkoušejte českou přírodní kosmetiku, vlhčené ubrousky a prémiové plenky, které vám usnadní a zpříjemní péči o vaše nejmenší.
„Kompletní péče o miminko,“ tak zní heslo, které dokonale charakterizuje značku Linteo Baby – pod svými křídly má nejen kosmetiku, vlhčené ubrousky, vatové výrobky, ale nově také dětské plenky. Kosmetika Linteo Baby se vyrábí v České republice, má přírodní složení, neobsahuje žádné syntetické PEG emulgátory, parabeny, barviva ani aromatické nebo éterické oleje a je vhodná pro všechny miminka již od narození. Prvotřídní přírodní složení s BIO měsíčkem lékařským si maminky oblíbily natolik, že se Linteo Baby stalo vítězem Volby spotřebitelů 2022 v kategorii dětské kosmetiky a prvenství značka získala také s dětskými plenkami, které uvedla na trh teprve v loňském roce.
Navštivte expozici Linteo Baby s dětskou hrací a odpočinkovou zónou a vyzkoušejte oblíbené produkty českých maminek. Linteo Baby si pro návštěvníky veletrhu navíc připravilo jedno hudební překvapení – v sobotu 8. října svým sametovým hlasem potěší přítomné maminky oblíbená česká zpěvačka Monika Bagárová, která je spolu se svou roztomilou dcerkou Ruminkou již druhým rokem tváří této značky. Monika bude na festivalu po celý sobotní den, její hudební vystoupení a následná autogramiáda proběhne v dopoledních i odpoledních hodinách přímo u stánku Linteo Baby. Těšíme se na Vás!


Více
Plán výstaviště

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje