FOR BABIES FOR BABIES
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR BABIES

Výsledky ankety Česká máma pro rok 2015!

Anketa Česká máma zná výsledky hlasování roku 2015. Našlo se pár překvapení v podobě nových značek na prvních příčkách. Ale hlavně jsou tu značky, které mají české maminky naprosto omotané kolem prstu a ty jim neochvějně věrné řadu let (minimálně od roku 2013). Také chodíte nakupovat oblečení do Lidlu, boty k Deichmannovi, za příkrmy do HAMI a pro dětský nábytek do Ikei? Podívejte se na výsledky a diskutujte!

14.01.2016 10:31:54 více


Jitka Čvančarová a Andrea Verešová pokřtily na veletrzích pro děti knihu o porodnictví

Opravdu hvězdné kmotry dorazily v pátek do PVA EXPO PRAHA, kde až do neděle probíhají veletrhy FOR BABIES, FOR TOYS  a FOR GAMES. Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová společně s modelkou Andreou Verešovou zde pokřtily nejnovější vydání knihy porodníka Antonína Pařízka. Jedná se o již páté rozšířené vydání nejobsáhlejší knihy o porodnictví u nás. „Původně jsme mysleli, že uděláme příručku pro maminky, kterou po porodu odloží. Nakonec jsme ji začali rozvíjet a doplňovat, aby zohledňovala nejnovější vědecké poznatky, až postupem času vznikla tato obsáhlá kniha. Včera mi dokonce moje kolegyně řekla, že se nám narodila trojčátka, protože kniha zohledňuje tři mezníky z životě ženy – těhotenství, porod a následnou péči o dítě,“ prozradil při křtu autor knihy. Kmotra knihy Jitka Čvančarová, která se v Letňanech představila také jako zpěvačka, popřála publikaci hodně spokojených rodičů z řad čtenářů. Andrea Verešová ji potom doplnila: „Nastávajícím maminkám přeji, aby měly skvělého porodníka a narodily se jim šťastné a zdravé děti.“

09.10.2015 17:23:57 více


Známe vítěze soutěží GRAND PRIX a TOP EXPO

Druhý den konání veletrhů byly vyhlášeny výsledky soutěží o nejzajímavější novinky veletrhů GRAND PRIX a nejpůsobivější expozice TOP EXPO. Slavnostním večerem provázel moderátor Alexander Hemala.

V soutěži GRAND PRIX, ve které odborná porota hodnotí nejzajímavější novinku roku nebo nejlepší exponát, bylo uděleny v rámci veletrhů FOR TOYS a FOR BABIES celkem šest ocenění. Soutěž TOP EXPO ocenila nejpoutavější expozici z veletrhů FOR TOYS, FOR GAMES a FOR BABIES.
11.10.2015 11:20:19 více


Výstaviště v Letňanech ožilo veletrhy pro děti

Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES, které probíhají až do neděle v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, jsou v plném proudu.  Už od dopoledních hodin, kdy se otevřely brány výstaviště, proudí na veletrhy zástupy lidí. Trojlístek veletrhů patří tradičně k nejoblíbenějším podzimním akcím svého druhu. A není divu – každoročně nabízí návštěvníkům ucelenou prezentaci výrobků a služeb určených dětem všech věkových kategorií, jejich rodičům i nastávajícím maminkám. Na jednu vstupenku můžete projít všemi třemi veletrhy. Otevřeno je v pátek od 10.00 hodin, o víkendu již od 9.00 hodin.

08.10.2015 19:03:31 více


Katalog Těhule


Katalog určený nastávajícím maminkám, ve kterém přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu pravidelně představují novinky svého sortimentu. Pomáhá se zorientovat v široké škále možností na trhu a vybrat pro svoje miminko to nejlepší. Katalog Těhule přináší mnoho tipů při výběru kojeneckých potřeb, kočárku, autosedačky, hraček, dětského nábytku, hygienických potřeb, kosmetiky pro děti i těhotné, těhotenské módy, kojenecké výživy a mnoho dalšího. Více na www.tehule.com
06.10.2015 11:58:13 více


Autogramiáda s představením nového titulu Knihy o těhotenství, porodu a dítěti


Nakladatelství Galén si vás dovoluje informovat, že při příležitosti veletrhu potřeb pro děti FOR BABIES 2015 bude uvedeno na trh již 5. vydání Knihy o těhotenství, porodu a dítěti, jejímž autorem je doc. MUDr. Antonín Pařízek, CSc. se spoluautory. Součástí akce je i autogramiáda hlavních autorů. 9.10. v 15:00 na pódiu ve vstupní hale I.
05.10.2015 13:40:12 více


DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU

Jako každým rokem, v rámci veletrhů pro děti, probíhá ve spolupráci s JH Foto (Fotoateliér Jana Hozová) soutěž s názvem Dětská tvář veletrhu. Ani letošní ročník není výjimkou :-). Stánek fotoateliéru najdete ve vstupní hale č. 1.

Zde najdete pravidla soutěže. 
http://www.jhfoto.cz/#!/galerie/soutez-for-toys/

A co je v letošním roce připraveno za ceny? První tři umístění získají poukaz na  originální dárek na http://www.frotedarek.cz/
03.10.2015 11:54:28 více


Kreativní dílna, dětský koutek, hlídání dětí a odborné poradenství – to vše najdete v zóně ProMaminky.cz

Chcete si v klidu a pohodě projít celý veletrh?

Svěřte nám Vaše ratolesti a mezitím, co si budete užívat zasloužené volno, Vám děti vytvoří krásné dárky v naší Kreativní dílně. Nemusíte se bát, Vaše děti pohlídají zkušené paní učitelky ze školky Veselá sovička.

Rezervujte si včas bezplatnou konzultaci u našich odborníků z oblasti homeopatie, psychomotorického vývoje dítěte nebo poradenství porodních asistentek – Rezervace ZDE http://www.promaminky.cz/rezervace/individualni-konzultace-s-odborniky-webu-promaminky-cz-1

01.10.2015 09:34:35 více


Outdoorová zóna pro malé dobrodruhy

Přijďte si pohrát se svými dětmi do Outdoorové zóny pro malé dobrodruhy.  Malé dobrodruhy po splnění stezky čeká malá odměna a vás vychytávky z našeho sortimentu, které by neměly ve výbavě malého dobrodruha chybět. Těšíme se na vás :)

29.09.2015 13:07:21 více


BabYoga - ukázka cvičení

BabYoga je něžné a jemné cvičení pro maminky a jejich miminka vycházející z Ayurvédského principu péče o miminko, který navazuje na indické masáže miminek. Nabízí jak uvolnění tak zábávanou interakci rodiče s dítětem. Díky ásanám BabYoga nabízí miminkům kvalitní fyzickou stimulaci podpořenou dotekem a hlasem.  Zábavnou formou poznávají vlastní tělo a sžívají se s ním. Pomocí prastarých technik podporujeme jeho imunitní systém a zdravý vývoj. Maminkám BabYoga po porodu pomáhá najít rovnováhu a vlastní klid. Učí se důvěřovat vlastní intuici a především přináší vytvoření přirozeného pouta mezi ní a miminkem. BabYogu je ideální začít začleňovat do denních rituálů již od narození, ale začít lze téměř kdykoliv. Proto má BabYoga čtyři úrovně dle individuálních dovedností miminek. V rámci ukázkové půlhodinky si zkusíme ukázat od každého trošku. Pro malé nahlédnutí do tajů BabYogy se podívejte na BabYoga reportáž. Více na www.babyoga.cz 

Ukázková lekce proběhne v neděli 11.10. od 13:30 hodin na pódiu ve vstupní hale.

23.09.2015 16:15:12 více
následující