FOR BABIES FOR BABIES
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR BABIES

ProMaminky.cz - Lítáme v tom společně…

Milé maminky, opět pro Vás na stánku ProMaminky.cz zajišťujeme zázemí pro kojení a přebalování vašich dětí. Starší děti rády zabavíme v našem dětském koutku, než se postaráte o ty menší. Máme pro vás připraveno také drobné občerstveníVe workshopovém sále č. 2 (ve vstupní hale) můžete navštívit některý z našich workshopů. Ve všech tématech se soustředíme na zdravý přístup k dětem a mateřstvíPřijďte si popovídat s odborníky a poslechnout si jejich zkušenosti a doporučení. V soutěži pro vás máme 40 cen v celkové hodnotě téměř 30.000 Kč. Přijďte si zasoutěžit na stánek ProMaminky.cz (Hala 1 - stánek 1C - hledejte žluté balónky). :) U nás se mají maminky dobře! Lítáme v tom společně… Vaše maminky z ProMaminky.cz

30.09.2016 17:23:17 více


Videopozvánka na veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES

Dovolujeme si vás pozvat na souběh veletrhů hraček a her FOR TOYS, potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES, který se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

29.09.2016 15:59:30 více


Dudlíkový strom

Milé maminky, je vaše batole "závislák" na dudlíku a nechce se ho dobrovolně vzdát i když už ho vlastně vůbec nepotřebuje? 
Dohodli jsme se na dlouhodobé spolupráci se skřítkem DUDLÍKÁŘEM a  na výstavišti nám poroste "Dudlíkový strom" . Strom se tak stane nedílnou součástí našich podzimních a jarních veletrhů pro děti :-). 
Jako to celé funguje?
Strom najdete ve vstupní hale č. 1. Určitě ho neminete, bude ozdobený dudlíky a okolo stromu bude dudlíkový vymezovač. Pod stromem bude připravený košík, do kterého váš "dospělák" vhodí nepotřebný dudlík. Stane se tak kmotrem novorozence, který jeho dudlík "zdědí" :-). Partnerem "dudlíkového" stromu se stala společnost NUK. Naše hosteska vám za odevzdaný dudlík dá lístek s číslem stánku, kde společnost NUK najdete a na jejich expozici oproti lístku dostanete certifikát "DUDLÍKOVÉHO KMOTRA".

09.09.2016 16:56:00 více


Promaminky.cz - partner dětského koutku

V rámci doprovodného programu FOR BABIES, bude pro vaše dětičky připraven opět kojící a přebalovací koutek, který zastřeší "včeličky" z ProMaminky.cz. Zároveň pro vás připravují řadu zajímavých workshopů, které budou probíhat po celou dobu konání veletrhu. Témata a novinky budeme postupně zveřejňovat zde a na Facebooku veletrhu.

09.09.2016 16:49:53 více
následující