FOR BABIES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Exponáty Grand Prix - FOR BABIES


Babybjorn ergonomické lehátko

Vystavovatel: Baby Concept s.r.o. - Hala 1 - D03

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Babybjorn je lehátko, s přirozeným houpáním, ve kterém se děti houpou samy vlastní vahou těla a vlastními pohyby, nepotřebujete žádné baterie, funguje tiše. Díky ergonomickému tvaru má miminko správnou polohu hlavy, krku i páteře. Houpání pomáhá rozvíjet jejich stabilitu a motorické dovednosti. Má dlouhou dobu použitelnosti a je skladné, lehce se přepravuje. Bylo vyvinuto ve spolupráci s pediatry, ortopedy a fyziology přímo ve Švédsku před více než 50 ti lety. Lehátko si získává stále větší oblibu na českém trhu již téměř 15 let. Vyrábí se přímo ve Švédsku. Veškeré součásti lehátka se vyrábí také ve Švédsku a nutno podotknout, že firma využívá ke spolupráci a výrobě součástí lehátka firmy, které leží v jejím nejbližším okolí, cca do 100 km , kvůli ohledu na ochranu přírody.

Charakteristika:
Babybjorn ergonomické lehátko je lehátko s přirozeným houpáním. Má 3 polohy dle váhy dítěte, použití od narození do cca 2 let ( do 13kg). Je skladné a lehké, váží pouze 2,3 kg. Dodává se ve směsi bavlny a 100% polyesteru. Doporučená cena je 3.990,- CZK. Dodací lhůta je 24 hod.


Dětský kelímek s pítkem, kelímky na festivaly Popcup, plastové dětské nádobí

Vystavovatel: TVAR výrobní družstvo Pardubice - Hala 1 - C17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

TVAR výrobní družstvo Pardubice, tradiční český výrobce plastového zboží pro domácnost, připravil pro návštěvníky 2 módní novinky, a to dětský kelímek s pítkem a kelímky na festivaly Popcup a také prodej zákazníky oblíbeného plastového kojeneckého a dětského nádobí za velmi atraktivní ceny.Výrobky jsou zhotoveny ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu v módních barevných odstínech a opatřeny potisky. Jejich předností je vysoká užitná hodnota, nízká hmotnost, jednoduchá manipulace, nerozbitnost, dlouhodobá životnost a snadná hygienická údržba. Používání je naprosto bezpečné. Použitý materiál je recyklovatelný, tudíž šetrný k životnímu prostředí. Z pestré nabídky barevných odstínů a líbivých potisků si určitě vybere každý zákazník. Rádi mezi nimi přivítáme i Vás.

Charakteristika:
Dětský kelímek s pítkem je určen na nápoje, lze ho používat s víčkem i bez víčka. Víčko chrání obsah kelímku před znečištěním a dotěrným hmyzem. Výrobek je zhotoven ze zdravotně nezávadného materiálu - polypropylenu, jeho předností je nízká hmotnost, nerozbitnost, dlouhodobá životnost, snadná hygienická údržba, recyklovatelnost. Dětský kelímek s pítkem usnadňuje dětem pití. Víčko zároveň chrání obsah kelímku před znečištěním a dotěrným hmyzem. Rozměr výrobku: kelímek bez víčka: výška 100 mm, horní průměr 76 mm, kelímek s nasazeným víčkem: výška 113 mm, horní průměr 79 mm, materiál polypropylen, cena 24,- Kč bez DPH, dodací lhůta: skladem.
Stávající uplatnění na trhu:
Sériová výroba


Multifunkční deka do autosedačky Snugglebundl

Vystavovatel: Bamboolik s.r.o. - Hala 1 - D17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Deka do autosedačky na principu zavinovačky. Určená pro snadné zvedání miminka a jednoduchý přenos z/do autosedačky. Vyvážené těžiště a unikátní podpora hlavičky (miminko se během přenosu neprobudí). Testováno s 3 i 5-bodovou autosedačkou v crash testech, nosnost až 30 kg. Poslouží i jako hrací deka či přikrývka při kojení. Deka do autosedačky na principu zavinovačky. Určená pro snadné zvedání miminka a jednoduchý přenos z/do autosedačky. Vyvážené těžiště a unikátní podpora hlavičky (miminko se během přenosu neprobudí). Testováno s 3 i 5-bodovou autosedačkou v crash testech, nosnost až 30 kg. Poslouží i jako hrací deka či přikrývka při kojení.

Charakteristika:
Deka podporuje rodiče kojenců v tom, aby neodkládali miminko do autosedačky (spánek v autosedačce mimo vozidlo může být smrtelně nebezpečný, neboť poloha s bradou na hrudníčku má tendenci utlačovat dýchací cesty). Šetří záda rodičů, jelikož podporuje správné držení těla a není třeba přenášet celou autosedačku.


Vlhčené ubrousky MonPeri

Vystavovatel: VAMARI s.r.o. - Hala 1 - F04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Dětské vlhčené ubrousky MonPeri. Jsou vyrobeny z přírodních odbouratelných materiálů. Jejich jemná struktura zaručuje šetrnou hygienu bez podráždění. Ekologicky šetrné. 100% viskóza , tekutina - 97% voda , cena 59,- Kč.

Charakteristika:
Ekologicky šetrné. 100% viskóza , tekutina - 97% voda , cena 59,- Kč. Biodegradabilní , neparfémované, neobsahují parabeny ani PEGy, dermatologicky a mikrobiologicky testováno. 100% recyklovatelný obal.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje