FOR BABIES FOR BABIES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Exponáty Grand Prix - FOR BABIES


EXPRESS

Vystavovatel: DOMEXIM, a.s. - Hala 1 - C17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Moderní bezdušová ložisková kola z polyuretanu (extrémně odolné proti otěru a teplotním rozdílům). Velká komfortní korba. Boudičku korby a sportovní verze lze prodloužit rozepnutím zipu. Lehká hliníková konstrukce. Madlo je obšité eko-kůží. Termín dodání 1-3 dny, cena 15289,- Kč bez DPH.

Charakteristika:
Kombinovaný kočárek Express má inovativní systém třístupňového nastavení výšky zvedání korbičky a sportovní sedačky - díky tomu se dá korbička/sportovní sedačka zvednout, aby se do ní nedostali výfukové zplodiny z aut, také je toto zvýšení výhodné pro vyšší rodiče. Trojkombinace.


Vlhčené ubrousky MonPeri

Vystavovatel: VAMARI s.r.o. - Hala 1 - C06a

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Dětské vlhčené ubrousky MonPeri. Ekologicky šetrné. 100% viskóza , tekutina - 97% voda , cena 59,- Kč.

Charakteristika:
Ekologicky šetrné. 100% viskóza , tekutina - 97% voda , citlivé k dětské pokožce.


Lampička slon

Vystavovatel: Vít Žbánek - Hala 1 - A27

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Stolní a noční lampička v růžovém provedení a ve tvaru slona. Dekorativní lampička bude skvělou ozdobou každého dětského pokojíčku. Je lehká, nepálí a vhodná do ruček i těch nejmenších. Bezdrátová lampička se nabíjí jednoduše přes USB kabel. Měkký tvarovatelný chobot zabaví malé i velké. 3 intenzity svícení změníte dotykem prstu. Sloník je to ideální společník při usínání, ale i psaní domácích úkolů. Bezpečné certifikované materiály.

Charakteristika:
Lampička ve tvaru slona, která může přes den zdobit pokojíček, posvítit při čtení či prohlížení knihy nebo při psaní úkolů, večer zase poslouží jako noční lampička při jejímž světle s nádechem růžové barvy se příjemně usíná. I ti nejmenší zvládnou zapnout lampičku dotykem prstíku, zabaví je měkký tvarovatelný chobot lampiček, ocení její lehkost a to, že lampička nepálí.


ANEX CROSS

Vystavovatel: DOMEXIM, a.s. - Hala 1 - C17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nová generace dětských kočárků. Harmonická kombinace stylu a pohodlí je vzorec, který dnes používají všichni a v první řadě rodiče. Díky ekokůži vypadá dětský kočárek maximálně přirozeně a zároveň neuvěřitelně elegantně. Kompaktní hliníková konstrukce. Cena 13141 bez DPH, termín dodání 1-7 dnů.

Charakteristika:
Supermoderní ekokůže přispívá k tomu, že kočárek je nejen vkusný, ale také moderní. Malá, ale pevná kolečka následují nejnovější evropské trendy. Nadčasový batoh, který lze dle potřeb přeměnit na tašku. Švýcarský design.


Dětská noční lampička králík Karotka

Vystavovatel: Vít Žbánek - Hala 1 - A27

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Králíček Karotka rád chroupe mrkvičku a pozoruje přitom kouzelnou polární záři, ze které si myslí, že pochází. Stejně jako polární záře totiž hraje různými barvičkami. Celkem jich je sedm. Hravá lampička je ideální pro děti, které si s ní užijí spoustu zábavy, mohou na ní trénovat koncentraci, ale také s ní usínat. Při veselé záři sedmi barev, která uvolňuje napětí, se skvěle relaxuje. Lampička je vyrobena ze silikonu a má několik certifikací bezpečnosti.

Charakteristika:
Králíček Karotka už se těší až přihopsá k vám domů, je naprosto bezpečný a vyrobený ze silikonu. Jeho výrobce garantuje tyto certifikace bezpečnosti: CE, RoHS. Co to přesně znamená, si můžete přečíst na našem blogu. 7 barev - žlutá, červená, fialová, růžová, tyrkysová, bílá a zelená. 4 odstíny od každé barvy – krátkým stisknutím tlačítka na spodní části lampičky se mění intenzita na 20 %, 50 %, 75 % a 100 %. Poklepáním se mění barvy stále dokola. Před použitím králíčka jednoduše nabijte pomocí přibaleného kabelu USB. To samé opakujte, když mu dojdou síly. Světýlko rozsvítíte/zhasnete stisknutím tlačítka zapnuto/vypnuto.


SUPRA

Vystavovatel: DOMEXIM, a.s. - Hala 1 - C17

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kočárek má velice prostornou hlubokou korbu s možností polohování zad. Sportovní sedačka je použitelná v obou směrech jízdy a její součástí je nánožník. Autosedačka je také součástí kompletu a lze ji nasadit na kočárek. Kočárek je samozřejmě odpružený, tudíž vhodný i do horšího terénu. Termín dodání 7-10 dnů, 12480,- Kč bez DPH

Charakteristika:
Novinka 2019. Moderní vzhled. Kočárek má velice prostornou hlubokou korbu. Plně vybavený ( síťka, pláštěnka, košík, matrace, adaptéry, držák na nápoje). Trojkombinace.


Kolekce MEDVÍDEK od Little Angel by DITA®

Vystavovatel: DITA výrobní družstvo invalidů - Hala 1 - C14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kolekce vychází z vývojového oddělení družstva invalidů Tábor DITA Výrobky značky Little Angel by Dita® se spolu vždy doplňují a dají se vhodně kombinovat. To platí nejen u oblečení, ale také u bytového textilu. Soutěžní kolekce MEDVÍDEK v sobě kombinuje medovou a hnědou barvu (tmavou i světlou). Je vhodná pro chlapečky a holčičky. Obsahuje: overal, kabátek, kalhoty s ťapkami, čepici, šátek, rukavice, bačkorky, fusak, rukavice na kočár, deka. Kolekce je připravena pro sezonu PODZIM/ZIMA 2018-19 (v prodeji je od srpna 2018).

Charakteristika:
Kolekce oblečení příjemný, hřejivý wellsoft tvoří vnější vrstvu, termoregulační materiál Outlast® je pak uvnitř výrobků jako vnitřní vrstva. Outlast® je termoregulační materiál s bavlnou, který omezuje pocení a pracuje dle teploty těla. V případě této kolekce je Outlast® v designu tenký proužek a jednobarevnému wellsoftu tak dodává moderní a atraktivní vzhled. Zipy výrobků mají krytku vůči oděru bradičky. Overaly mají možnost přetažení rukávku – jako náhrada rukaviček, a také reflexní prvek (bezpečnost). Reflexní prvek je také u rukavic s palcem pro větší děti. Kolekce Bytový textil Příjemný a hřejivý wellsoft tvoří vnitřní vrstvu výrobků. U fusaků a deky je také vložený termoregulační materiál s bavlnou Outlast®. Všechny 4 výrobky mají reflexní prvek (bezpečnost). Deka se dá používat oboustranně (buď hnědou nebo medovou barvou nahoru).


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje