FOR BABIES FOR BABIES
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Přípravy na podzimní veletrh FOR BABIES jsou v plném proudu


I když venku panují letní teploty, je čas dovolených a prázdnin, přípravy na podzimní veletrh jsou v plném proudu. Mezi přihlášenými jsou Špuntík, Vanda Store, Kočárky Růžový panter. Novinky letos představí poprvé na vlastní expozici společnost Thule s.r.o. Maminky, které dávají přednost "látkování" najdou stánky společností Bamboolik, Mamaja nebo Petit Lulu. Kolekce dětského oblečení budou mít připravené na stánku Veselá nohavice a pro nejmenší najdete vše potřebné na stánku Esito nebo Dita Tábor. Lahvičky, dudlíky a další nezbytnosti pro ty nejmenší najdete na stánku společnosti Mapa Spontex - NUK. U společností Sando, Yetty nebo RDX budete moci vybírat z nových kolekcí dětský čepiček pro období podzim/zima. Promaminky.cz - náš partner dětského koutku


Dobrá zpráva pro všechny maminky, které dorazí na podzimní veletrhy s kočárky a budou si chtít na chvilku s mrňaty odpočinout. I při podzimních veletrzích pokračujeme ve spolupráci s Promaminky.cz. V hale č.1 bude maminám k dispozici kojicí a přebalovací koutek, hrací zóna pro děti, soutěže a dárky od partnerů. Jako vždy bude v sále č. 2, ve vstupní hale I, probíhat soubor workshopů :-). Program bude  k dispozici na www stránkách a FB veletrhu.Plán výstaviště
Závěrečná zpráva 2017


 

 

 Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
PF 2018
GRAND PRIX veletrhů FOR BABIES a FOR TOYS byly rozdány
DĚTSKÁ TVÁŘ VELETRHU :-)


Ani letos nebude chybět, na podzimních veletrzích pro děti, soutěž o Dětskou tvář veletrhu. Partnerem soutěže je již neodmyslitelně fotostudio Jany Hozové. Stánek JH Fota najdete ve vstupní hale I, číslo 0A11. Podrobná pravidla soutěže najdete zde: www.jhfoto.cz/galerie/soutez-for-toysFord Motor Company, s.r.o. jako titulární partner společnosti ABF, a.s. si vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v Hale 1.


Přijďte si prohlédnout dynamické SUV Ford Kuga. Vystavovat budeme i populární Focus Kombi, který můžete mít již za 319 990 Kč. Přitom se jedná o vůz s výkonným motorem o výkonu 105 k a rozsáhlou standardní výbavou obsahující například klimatizaci, palubní počítač, kožený volant a komplexní bezpečnostní výbavu. Na ploše budou i další zajímavé modely. Naši specialisté vám rádi poradí s výběrem vozu a vhodné formy financování nebo pojištění. Připravili jsme pro vás zvýhodněnou nabídku při příležitosti této výstavy. 

 

Více o modelech Ford na www.ford.cz.ProMaminky.cz – vaše oáza klidu a zdroj informací


Jako pilné včeličky pracujeme na tom, abychom vám na For Babies představily novou podobu dětského, kojícího a přebalovacího koutku. A také se díky našim partnerům můžete těšit na VELKOU SOUTĚŽ o dárky v hodnotě téměř 50.000 Kč.

Přebalování a kojení

Na našem stánku najdete jediné místo na celém veletrhu, kde můžete v soukromí přebalit a nakojit své děti.

Workshopy na zajímavá témata

Pro velký úspěch jsme si pro vás připravily sérii workshopů na témata, která jsou nám blízká. Každý si najde téma, které ho zajímá, protože se budeme věnovat např. zdravému přebalování, barefoot obuvi, výhodám a názorné ukázce vaničkování, nošení dětí v šátku atd.

Lítáme v tom společně…Těšíme se na vás…Vaše maminky z ProMaminky.czPlán výstaviště - 2017
Promaminky.cz - partner dětského koutku


Dobrá zpráva pro všechny maminky stávající i nastávající, které navštíví naše podzimní veletrhy . Partnerem dětského koutku bude maminkovský portál Promaminky.cz a chybět nebudou ani tématické workshopy. .První uzávěrka přihlášek za zvýhodněné ceny 1.6. 2017


Vážení,  termín první uzávěrky přihlášek na podzimní veletrhy, je takřka za dveřmi. Do 1.6. 2017  můžete zaslat svoji přihlášku za výhodných cenových podmínek. Více najdete www.for-babies.cz. Nezapomeňte, že včasné přihlášení vám zajistí i umístění v rámci haly, které bude více odpovídat vašim představám a požadavkům. Přípravy na podzimní veletrhy jsou v plném proudu


Do veletrhů je ještě daleko, ale přípravy na ně jsou v plném proudu. Za pár týdnů jsou tu prázdniny a doba dovolených. Nenechávejte přihlášku na poslední chvíli. Včasným zasláním přihlášky si zajistíte:

a) Zvýhodněnou cenu za pronájem plochy.

b) Umístění v rámci haly dle vašich představ.

A hlavně - v době dovolených a prázdnin, nemusíte na zaslání přihlášky myslet!!!Dětská tvář veletrhu má své vítěze


Známe vítěze :-), první místo obsadila Helenka Toušková , na druhém místě Mikulášek Ryba a jako třetí se umístila Kateřina Janstová. Podrobnosti k výhercích a soutěžní galerie najdete na http://www.jhfoto.cz/galerie/soutez-for-toys.

Výhercům blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za návštěvu podzimních veletrhů pro děti.Na veletrhu FOR TOYS a FOR BABIES se hodnotily nejlepší exponáty


Na sedmém ročníku veletrhu hraček a her FOR TOYS a veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES se hodnotily nejlepší exponáty v rámci soutěže GRAND PRIX. Hlavní cenu získaly společnosti ALBI Česká republika a.s. za exponát Mechanická laboratoř a BABYNOVA - Ivo Špuk za Kočárek Venicci 3V. Udělena byla i čtyři čestná uznání.


Oceněné exponáty na veletrhu FOR TOYS

GRAND PRIX v rámci veletrhu FOR TOYS vyhrál exponát s názvem Mechanická laboratoř od společnosti ALBI Česká republika a.s. Pozitivně byla hodnocena široká možnost kombinací, technická náročnost rozvíjející kreativitu i mechanickou zručnost. Čestné uznání získal exponát České památky 1a2, stavebnice s širokou možností sestavení konkrétních památek i staveb podle vlastní fantazie, od pana Stanislava Drašnara. Jako další získal čestné uznání exponát Oboustranná hračka kuře – slepice od společnosti Noe s.r.o. Hračka představuje dokonale propracovaný systém variabilního maňáska, na který navazují další podobné kombinované hračky.


Oceněné exponáty na veletrhu FOR BABIES

Na veletrhu FOR BABIES získal ocenění GRAND PRIX exponát s názvem Kočárek Venicci 3V od společnosti BABYNOVA - Ivo Špuk. Kočárek poskytuje široký rozsah variací a doplňků v základní ceně a má speciální systém odpružení a anti vibrací. Celkově se jedná o výborný poměr ceny a použití. Čestné uznání se i zde udělovalo dvakrát. Získala ho paní Lada Tomečková za exponát Bondtriko NanoAg, který představuje univerzální těhotenskou a kojící tuniku originálního střihu se speciálním materiálem nanotechnologií. Dále potom společnost Baby Centrum s.r.o. za exponát Maceshka, který představoval oboustrannou zavinovačku použitelnou k letnímu i zimnímu účelu, navíc za příznivou cenu.

 

 

 Přijďte nakoupit na veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES a ušetřete


Až do neděle 9. října 2016 můžete společně s dětmi vyrazit na trojici veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES  a FOR GAMES, které právě probíhají na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pořadatelé pro vás letos navíc nově připravili slevové kupóny, díky kterým můžete při nákupu výrazně ušetřit.

okud chcete na veletrhu ušetřit, postačí, pokud před návštěvou veletrhu vyplníte jednoduchý formulář na oficiálních webových stránkách v sekci s názvem veletržní sleva. Následně vám dorazí e-mail, který bude obsahovat kupóny s veletržními slevami. Ty si snadno vytisknete a potom si pouze vyberete, kterou ze slev využijete. Na veletrzích naleznete téměř tři sta tematických expozic s nabídkou rozmanitých potřeb pro děti, hraček a klasických či počítačových her. Na své si zde přijdou jak budoucí a čerství rodiče, kteří zde mohou výhodně pořídit výbavičku pro miminko, tak rodiče starších dětí, a to až po teenagery.

Všechny tři veletrhy pro děti nabízejí nejen přehled aktuálních kolekcí, ale také novinek, které se objeví na předvánočním trhu. Proto také spousta návštěvníků dorazí na výstaviště PVA EXPO PRAHA, aby se zde inspirovala. Benefitem je také skutečnost, že si zde návštěvníci pořídí produkty za příznivé veletržní ceny. Veletrhy nabízejí nejen prezentaci renomovaných i rodinných firem v oboru, ale také spoustu zábavného programu pro děti rozmanitého věku. Po všechny čtyři dny zde probíhá pestrý doprovodný program s názvem PRAGUE FUNNY DAYS. Velkým hitem letošního ročníku je účast zážitkového DUHOVÉHO PARKU, který si na své expozice připravil pro malé i velké mnoho atraktivních aktivit. Pokud tedy nemáte ještě plán na víkend, jsou veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES jasnou volbou.

Veletržní slevy získáte na následujících portálech
www.fortoys.cz/sleva, www.for-babies.cz/sleva, www.forgames.cz/sleva.Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES nabídnou potřeby pro děti a svět her


Představení novinek v oblasti potřeb pro děti, hraček a her

Veletrh FOR TOYS každoročně nabízí tradiční ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech v oblasti her a hraček. „Letos jsme se rozhodli mimo jiné podpořit i malé výrobce tradičních českých hraček, kteří se představí v rámci ucelené sekce vystavovatelů pod hlavičkou Sdružení pro hračku a hry,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová a dodává, že by organizátoři rádi letos proměnili po dohodě s vystavovateli vybrané expozice v herní plochy, kde by děti měly větší možnost vyzkoušet si hračky než v předešlých letech. Na veletrhu FOR TOYS se potom budou prezentovat hračky z rozmanitých materiálů, panenky, didaktické hračky a hry, stavebnice, hlavolamy, party hračky nebo outdoorové aktivity. Veletrh FOR BABIES představí kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, dětský textil a obuv, potřeby pro denní hygienu a dětský nábytek. Veletrh FOR GAMES se zase zaměří na rozmanité hry, herní konzole a počítače.
 

Skákadla, horolezecké stěny a ukázka rozmanitých sportů

Nedílnou součástí všech těchto podzimních veletrhů je již tradičně doprovodný program s názvem Prague Funny Days, jehož generálním partnerem se pro letošní rok stala Skupina ČEZ. „Dalším z hlavních partnerů se pro letošní ročník stala Česká obec sokolská. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky sportů v podání dětí všech věkových kategorií, které budou probíhat na hlavním pódiu ve vstupní hale výstaviště,“ doplňuje Hana Kovářová. Možná budete sami překvapení, jak nabitý program mají členové Sokola  -  k vidění zde budou ukázky sportovní gymnastiky, aerobiku, disco tance, soutěžních společenských tanců, ale také exhibice tanečních párů na úrovni mistrů České republiky a Evropy s ukázkami akrobatického rock and rollu. To je však jen malý výčet programu, který veletrhy doplní. Na ploše 300 m2 bude pro dětské návštěvníky k dispozici airtrack, horolezecké stěny, skákadla a další ukázky pohybových aktivit, které si budou moci na vlastní kůži vyzkoušet pod dohledem a vedením pracovníků Sokola. Zkrátka, kdo se rád hýbe, má se na co těšit. Chybět nebudou ani nejrůznější soutěže.
 

Veletrhy se uskuteční do neděle 9. října 2016 do 16.00 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.Dnes odstartovaly veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES


Veletrh hraček a her FOR TOYS, veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES 2016 se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrhy jsou vhodné pro širokou veřejnost i pro odborníky. Podrobnosti získáte na oficiálních webových stránkách FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES.

 Dětská tvář veletrhu


Soutěž Dětská tvář veletrhu, nebude chybět ani letos. Stánek foto studia Jany Hozové, najdete ve Vstupní hale č.1, stánek č. 0A11. určitě neminete :-). Kompletní pravidla  zde:

http://www.jhfoto.cz/galerie/soutez-for-toys/

 Kaipan 15 Baby


Proč auto pro 15tileté ? Snad každý z nás toužil už jako kluk jezdit autem. Že je to možné až od 18ti let, bylo dost otravné. Dnes je tu však možnost jezdit s malým autem již od 15ti. Že je malé, a že je to vlastně čtyřkolka, je úplně jedno. Hlavně, že to jezdí. Zeptejte se svého syna či dcery, zda by chtěli mít vlastní auto. Zeptejte se, jestli by chtěli vstávat o hodinu později a do školy přijet za pouhých 15 minut. A pak postavit své auto před školou na odiv všem spolužákům. A co když je spojení do školy ještě složitější a musíte svou ratolest denně tam a zpět vozit. A na kroužky, na sport a za kamarády. Pak je to i Vaše zátěž, Váš čas a Vaše peníze, které byste mohli vydělávat svojí prací a ne je denně vyhazovat za dopravu.A nyní trocha počtů: Vaše dítě to má do školy 8,5km. Při spotřebě malého vozidla 3litry na 100km stojí nafta 78 na sto. Na 17 km je to 13, 26 Kč. Naproti tomu dva lístky hromadnou dopravou stojí 56Kč. Denně, jen za cestu do školy zaplatíte navíc 42,-Kč. V případě elektrického vozidla je cena el. energie oproti naftě poloviční. Rozdíl je tedy již 49,-Kč. Elektrický motor má navíc, oproti dieselu, minimální náklady na údržbu. V případě, že bydlíte na místě s nedostatečnou frekvencí hromadné dopravy, a vaše dítě se do školy jinak nedostane, musíte ho tam vozit sami. To znamená, ráno v 7:30 sednout do auta a dojet ke škole a zpět. Odpoledne znovu. A na kroužky, sport a další aktivity, znovu. Takto projezdíte cca 10hodin týdně. Deset hodin, které jste mohli věnovat své práci a vydělávat peníze. Při průměrné mzdě jsou tyto vaše mzdové náklady za 50 týdnů cca 100.000,-Kč. Za tři roky 300.000,-Kč. Po třech letech může převzít čtyřkolu mladší sourozenec, nebo se dá poměrně dobře prodat. S ohledem na to, že karoserie je z kompozitů a i rám je velmi dobře ošetřen proti korozi, tak se ceny těchto ojetých čtyřkolek drží dlouhodobě velmi vysoko. V případě elektrického pohonu jsou pak náklady na jeho údržbu minimální a i životnost LiFePo4 baterií je i až 30let. Na dobíjení se dá použít obyčejná 230V zásuvka a dle velikosti baterie trvá dobíjení od 4 do 10 hodin.A konečně otázka pro teenagera nejdůležitější, svoboda pohybu. To, že není na Vás neustále časově závislý, že si může vše zařídit sám, dojet do školy a za ostatními aktivitami. Navíc Vám může pomoci něco zařídit, přivézt nákup, dovézt mladšího sourozence atd.  Junior se navíc naučí před svým 18tým rokem lépe řídit, vyjezdí se, a až si pořídí silnější auto, tak již bude jeho jízda bezpečnější. Bude mít již zažité základní principy a vlastnosti automobilové dopravy. Předvídavost, odhad rychlosti, vzdálenosti a hodnocení momentální dopravní situace. Auto si budete moci prohlédnout v rámci podzimních veletrhů pro děti, v hale č. 5. Maminka.cz: Páteční seminář Montessori v nás a konstalační nadhled


Web Maminka.cz pořádá v rámci veletrhu FOR BABIES v pátek 7.10. od 13. - 15.00 hodin seminář s konstelářkou a Montessori lektorkou Monikou Němcovou na téma Montessori v nás a konstalační nadhled. Seminář se koná v konferenčním sále č. 3 a je ZDARMA.

 

Montessori pohled na život souvisí nejen s našimi dětmi, ale je to způsob pohledu na nás samotné, jak se chováme v partnerství, jaký máme pohled na svět. Jeho základem je pochopení a přijetí do života základní pravidla. Z mého pohledu montessori v dnešní době stojí na třech pilířích - vytvoření pocitu bezpečí a schopnost spolupráce v připraveném prostředí Pokud jsme v dětství tyto dovednosti v sobě otevřeli, můžeme se cítit spokojeni sami se sebou a ve své roli rodiče, partnera/ky atd.

Proč nám to tedy někdy funguje, co a kde zadrhává, může mít důvod ve vztazích v našem rodinném systému. Proč nás rodiče vychovávali právě takto, co je ovlivnilo a tudíž mohlo ovlivnit i nás? 

Rodinné konstelace jsou krásný a efektivní způsob osvobozování lásky v nás, ve vztazích a v rodině. Díky pochopení rodinného systému získáte nadhled nad svým rodičovství i partnerstvím. Začnete vnímat proč se chováte nebo cítíte podobným nebo opačným způsobem jako vaši rodiče a budete se moci osvobodit od některých nefunkčních rodinných návyků. Přijmout to, co bylo a proměňovat své dny s vědomím teď a tady.FORD na veletrzích FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES
ProMaminky.cz - Lítáme v tom společně…


Milé maminky, opět pro Vás na stánku ProMaminky.cz zajišťujeme zázemí pro kojení a přebalování vašich dětí. Starší děti rády zabavíme v našem dětském koutku, než se postaráte o ty menší. Máme pro vás připraveno také drobné občerstveníVe workshopovém sále č. 2 (ve vstupní hale) můžete navštívit některý z našich workshopů. Ve všech tématech se soustředíme na zdravý přístup k dětem a mateřstvíPřijďte si popovídat s odborníky a poslechnout si jejich zkušenosti a doporučení. V soutěži pro vás máme 40 cen v celkové hodnotě téměř 30.000 Kč. Přijďte si zasoutěžit na stánek ProMaminky.cz (Hala 1 - stánek 1C - hledejte žluté balónky). :) U nás se mají maminky dobře! Lítáme v tom společně… Vaše maminky z ProMaminky.czVideopozvánka na veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES


Dovolujeme si vás pozvat na souběh veletrhů hraček a her FOR TOYS, potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES, který se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.
 Dudlíkový strom


Milé maminky, je vaše batole "závislák" na dudlíku a nechce se ho dobrovolně vzdát i když už ho vlastně vůbec nepotřebuje? 
Dohodli jsme se na dlouhodobé spolupráci se skřítkem DUDLÍKÁŘEM a  na výstavišti nám poroste "Dudlíkový strom" . Strom se tak stane nedílnou součástí našich podzimních a jarních veletrhů pro děti :-). 
Jako to celé funguje?
Strom najdete ve vstupní hale č. 1. Určitě ho neminete, bude ozdobený dudlíky a okolo stromu bude dudlíkový vymezovač. Pod stromem bude připravený košík, do kterého váš "dospělák" vhodí nepotřebný dudlík. Stane se tak kmotrem novorozence, který jeho dudlík "zdědí" :-). Partnerem "dudlíkového" stromu se stala společnost NUK. Naše hosteska vám za odevzdaný dudlík dá lístek s číslem stánku, kde společnost NUK najdete a na jejich expozici oproti lístku dostanete certifikát "DUDLÍKOVÉHO KMOTRA".Promaminky.cz - partner dětského koutku


V rámci doprovodného programu FOR BABIES, bude pro vaše dětičky připraven opět kojící a přebalovací koutek, který zastřeší "včeličky" z ProMaminky.cz. Zároveň pro vás připravují řadu zajímavých workshopů, které budou probíhat po celou dobu konání veletrhu. Témata a novinky budeme postupně zveřejňovat zde a na Facebooku veletrhu.Výsledky ankety Česká máma pro rok 2015!
Jitka Čvančarová a Andrea Verešová pokřtily na veletrzích pro děti knihu o porodnictví
Známe vítěze soutěží GRAND PRIX a TOP EXPO


GRAND PRIX FOR TOYS získala:

Firma: Pygmalino, s.r.o.

Za: Photo Pixel Art

Zdůvodnění: Novinka na trhu se širokými možnostmi uplatnění, podporuje kreativitu a umožňuje zapojit do stavění celou rodinu. Nejedná se o výrobek na jedno použití, po čase je možno změnit motiv fotografie.Čestná uznání FOR TOYS bez určení pořadí:

Firma: Lowlands International s.r.o.

Za: Formule ze stavebnice Plus Plus

Zdůvodnění: Modifikace již používaného modulu v menším provedení. Nabízí uplatnění kreativity a tvorbu větších sestav v plošném i prostorovém uplatnění.

 

Firma: Malý Genius s.r.o.

Za: Skládací míč BallFormat

Zdůvodnění: Osvědčený, příjemný materiál umožňuje využití nejen jako hlavolam, ale i jako hračka – sportovní pomůcka.

 

GRAND PRIX FOR BABIES získala:

Firma: DITA výrobní družstvo invalidů

Za:  Kolekce spodního prádla Outlast pro těhotné

Zdůvodnění: Osvědčený, praktický a příjemný materiál, který byl dosud používán pouze pro dětské výrobky nabízí veškeré výhody i dospělým, především nastávajícím maminkám.

 Čestná uznání FOR BABIES bez určení pořadí:

Firma: Havlíkova přírodní apotéka s.r.o.

Za: Makový olej

Zdůvodnění: Čistě přírodní výrobek bohatý na vitamíny a minerály. Použití pro vnitřní i vnější využití.

 

Firma: Petit Lulu s.r.o.

Za: Petit Lulu jako ucelený program

Zdůvodnění: Čestné uznání za variabilní ucelený přebalovací systém.

 

Výsledky soutěže TOP EXPO

 

TOP EXPO FOR BABIES

Firma: PM Investment Group (Milly Mally)

 

TOP EXPO FOR TOYS

Firma: Pro Matek Media

 

TOP EXPO FOR GAMES

Firma: Playman

 

 Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

 

 

 

Závěrečná zpráva 2016

 

 

 

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje